Montaż mebli laboratoryjnych

     Firma nasza współpracuje od 1992 roku z niemieckim producentem mebli laboratoryjnych, firmą Koettermann GMbH. Przez 20 lat współpracy braliśmy czynny udział w powstaniu wielu laboratoriów wysokiej klasy w całej Polsce. Liczba tych obiektów, większych lub mniejszych sięga kilkuset.

     Praca ta wymaga wysokich kwalifikacji na wszystkich etapach prac, dyscypliny i doskonałej organizacji. Odbiorcy tych prac stawiają przed nami wysokie wymagania ale dobrze wykonana praca daje dodatkową satysfakcję. Stosowane są najnowsze technologie wykonania instalacji o wysokich standardach. Efektem tych prac jest kompletne laboratorium wyposażone w dygestoria o szerokiej gamie wysokości i szerokości, szafy bezpieczeństwa, szafy do przechowywania kwasów i zasad, nowoczesne stanowiska pracy z blatami o różnej odporności chemicznej i mechanicznej dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

     Wieloletni serwis zapewnia bezawaryjną pracę laboratorium. Laboratorium systemowe ze stali, materiału, który w 100% podlega recyklingowi, z uwagi na swą trwałą i odporną konstrukcję ma podstawowy wkład w ochronę środowiska. Chroni ono zasoby i optymalizuje sposoby produkcji, co czyni z firmy Köttermann elastycznego i jednocześnie efektywnego partnera w zakresie wyposażenia laboratoriów. Firma Katon natomiast dokłada starań, aby efekt projektowy przerodził się dobrą praktykę codziennej pracy w bezpiecznym i niezawodnym laboratorium.

All trademarks and copyrights appearing in this website are the property of their respective owners.

Katon Sp. z o.o. Bajana 31E, 01-904 Warszawa Telefon: +48 22 8694392 Komórka: +48 601271254 Kontakt e-mail: biuro@katon.pl

stat4u