Większość z Inwestorów budując wymarzony dom w pewnym momencie staje przed problemem wykonania instalacji. Podobnie jak układ krwionośny u człowieka tak instalacje wodne i grzewcze są podstawą prawidłowego funkcjonowania całego organizmu a w naszym przypadku całego domu. Aby jeden i drugi układ działał bez zakłóceń należy go prawidłowo zaprojektować i wykonać. O układ w człowieku zadbała Natura natomiast układem w domu musi zająć się doświadczona firma. Jest to tym ważniejsze, iż nakłady ponoszone na instalacje i wykończenie są dużą częścią kosztów wykonania domu.

Firma nasza poprzez długoletnie doświadczenie instalatorskie, rozwiązuje problemy z jakimi na co dzień borykają się Inwestorzy. Na bieżąco śledzimy nowości pojawiające się na rynku instalacyjnym. Staramy się stosować sprawdzone technologie wzbogacając je o nowości. Dzięki temu stale powiększamy atrakcyjność oferty i rzeszę zadowolonych klientów. Do każdej inwestycji podchodzimy kompleksowo nie ograniczając się do wykonywanej części.

Zaufanie i troska o klienta stanowi dla nas kapitał do wykonywania następnych inwestycji. Naszym mottem jest:

Tylko zadowolony Inwestor jest nieustającym źródłem poleconych Inwestycji

Katon Sp. z o.o. Bajana 31E, 01-904 Warszawa Telefon: +48 22 8694392 Komórka: +48 601271254 Kontakt e-mail: biuro@katon.pl