Jesteśmy dystrybutorami poniższych firm

Software House

Firma Software House zdobyła zasłużoną reputację w branży zabezpieczeń jako innowator technologii bezpieczeństwa i zarządzania zdarzeń. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój, a także zdolność do pozyskania nowych technologii, Software House osiągnął doskonałość technologiczną. Niezawodność, elastyczność i siła to dlaczego wiele firm wybiera rozwiązania Software House dla ich potrzeb w zakresie bezpieczeństwa. Dzięki tym trzem cechom, technologie Software House stały się wyborem dla tysięcy dbających o bezpieczeństwo firm na całym świecie. Rozwiązania te są wystawione na próbę każdego dnia w prawie 10.000 miejsc na całym świecie. Są one częścią infrastruktury gospodarczej i zostały zaprojektowane tak, aby wzrastać w miarę rozwoju firmy.

American Dynamics

American Dynamics jest firmą produkującą elementy kontroli wizyjnej jak również rozwija najbardziej pożądane technologii wideo. Technologie, które pomagają sprzedawcom pokrzyżować szyki złodziejom jak również zapewnić spokój rodzicom studentów przyjeżdżających do uniwersytetów. Technologie, które pomagają zabezpieczyć porty lotnicze i granice, a szpitalom zapewnić bezpieczeństwo i prywatność swoich pacjentów.

Hid Global

HID Global - jest zaufanym liderem w dostarczaniu rozwiązań kontroli dostępu oraz identyfikacji. HID Global koncentruje się na tworzeniu wartości dla klientów na całym świecie poprzez dostarczanie rozwiązań dostępowych opartych na technologii, wbudowanych rozwiązań technologicznych oraz logistycznych rozwiązań technologicznych. Jako wiodący producent rozwiązań bezpiecznej identyfikacji oraz bezstykowych kart kontroli dostępu, HID jest wybierany częściej niż jakakolwiek inna marka w konwergencji fizycznej i logicznej kontroli dostępu. Ponadto firma projektuje, produkuje i sprzedaje elementy ID, produkty i usługi typowo stosowane w dowodach osobistych i e-paszportach, firmowych kontrolach dostępu, zarządzaniu łańcuchem dostaw, znakowaniu zwierząt, transakcjach finansowych, usługach transportowych i różnych rozwiązaniach przemysłowych i produkcyjnych. HID Global jest marką grupy ASSA ABLOY.

Omnikey

Marka Omnikey została przejęta przez HID Global w celu rozszerzenia oferty o zaawansowane czytniki inteligentnych kart. Czytniki kontaktowe i zbliżeniowe OMNIKEY, które już wcześniej zdobyły uznanie za łatwość instalacji i stabilność działania zostały teraz zintegrowane z całym systemem i są wykorzystywane w każdej dziedzinie gospodarki – od szpitali po elektroniczną administrację, od handlu po edukację. Obecnie wiele organizacji spotyka się z problemem ochrony danych niejawnych oraz kontroli fizycznego dostępu do tych danych w środowiskach sieci otwartych, bez utrudniania normalnego funkcjonowania pracownikom. Firma HID Global dzięki czytnikom Omnikey i inteligentnym kartom typu Prox, iClass czy crescendo jest im w stanie pomóc chronić swoje dane. Produkty OMNIKEY są podłączane do dowolnego komputera poprzez port USB, lub poprzez port szeregowy. Mogą leżeć lub stać na biurku obok komputera, a w przypadku laptopów (lub innych urządzeń przenośnych z technologią kart inteligentnych) mogą być rownież instalowane w portach PCMCIA lub ExpressCard

(Czytaj więcej)

All trademarks and copyrights appearing in this website are the property of their respective owners.

Katon Sp. z o.o. Bajana 31E, 01-904 Warszawa Telefon: +48 22 8694392 Komórka: +48 601271254 Kontakt e-mail: biuro@katon.pl