Omnikey

    Dzięki pełnej gamie czytników Omnikey - czytników desktopowych kontaktowych lub z interfejsem RFID, modułów dla komputerów przenośnych i bezpiecznych czytelników na PIN i wyświetlaczem - HID Global oferuje rozwiązania w dziedzinie ochrony dla wszystkich potrzeb w każdym miejscu. Ponadto, HID Global oferuje zaawansowane terminale kart do wyjątkowych zapotrzebowań, takich jak e-zdrowie i numer identyfikacyjny, a także urządzenia biometryczne.

    Układy czytników kart i dedykowane PCB’y są wykorzystywane przez wiodących producentów komputerów i dostawców urządzeń peryferyjnych do wdrążania technologii czytników kart do produktów OEM, takich jak notebooki, klawiatury itp.

    Produkty Omnikey są przeznaczone do wspierania wszelkich kart dla dowolnej aplikacji na każdym komputerze. Urządzenia te obsługują wszystkie systemy operacyjne ze wszystkich platform Windows, Linux i Mac OS. Posiadają certyfikację do odpowiednich standardów przemysłowych PC / SC, WHQL, USB CCID, EMV 2000, CC, zapewniają funkcjonalność na całym świecie i łatwą integrację z dowolnym systemem.

   Standardowe czytniki są podłączane za pośrednictwem kabla USB lub portu szeregowego do komputera, przystosowane do umieszczenia na biurku lub podłączone do monitora. Są one również przeznaczone do urządzeń mobilnych.

   Do zastosowań o wysokim poziomie bezpieczeństwa, które wymagają zatwierdzenia kodem PIN polecane są czytniki kart do uwierzytelniania dwukierunkowego. Są one szczególnie odpowiednie dla zastosowań cyfrowego podpisu kwalifikowanego.

Katon Sp. z o.o. Bajana 31E, 01-904 Warszawa Telefon: +48 22 8694392 Komórka: +48 601271254 Kontakt e-mail: biuro@katon.pl